• 1 z 2
 

Matrace VIP Air

 

Sendvičová matrace VIP Air disponuje sofistikovaně navrženou profilovanou střední nosnou částí z polyurethanové pěny PUR, která zajišťuje pevnost a komfort opory celého těla. Svrchní část ložné plochy z líné paměťové pěny ViscoFoam® dokonale spolupracuje s takto navrženým vnitřním jádrem matrace a zaručuje výjmečnou prodyšnost a pevnost. Nosnost této velmi luxusní matrace VIP Air je 130 kg, výška jádra 20 cm a tvrdost 2-3. 

potah vyber matrace

JAKÝ VYBRAT POTAH ?

Návod pro výběr varianty potahu

Dostupnost Zvolte variantu Do 12 pracovních dnů Do 12 pracovních dnů Do 12 pracovních dnů Do 12 pracovních dnů Do 12 pracovních dnů Do 12 pracovních dnů Do 12 pracovních dnů Do 12 pracovních dnů Do 12 pracovních dnů
Rozměry matrace
Potah matrace
Ušetříte 5 115 Kč (–47 %) - - - - - - - - 5 115 Kč (–47 %)
5 885 Kč 5 885 Kč 5 885 Kč 5 885 Kč 5 885 Kč 5 885 Kč 9 593 Kč 10 771 Kč 11 771 Kč od 5 885 Kč
   
Značka VIP matrace
Kategorie Matrace
Záruka 2 roky
 

Sedmizónová sendvičová matrace VIP Air disponuje sofistikovaně navrženou profilovanou střední nosnou částí z polyurethanové pěny PUR, která zajišťuje pevnost a také komfort opory celého těla. Profilování napomáhá rozkládat tlak od zatížení těla a kompenzuje tak nerovnoměrné zatížení, způsobené anatomií lidské postavy. Svrchní část ložné plochy z líné paměťové pěny ViscoFoam® dokonale spolupracuje s takto navrženým vnitřním jádrem matrace a zaručuje výjmečnou prodyšnost a pevnost. Nosnost této velmi luxusní matrace VIP Air je 130 kg, výška jádra 20 cm a tvrdost 2-3. 

Matrace VIP Air je vhodná pro komfortní spánek a to s každodenním využitím pro partnery. Lze jí využít i do hotelových zařízení. 

PARAMETRY MATRACE:

Materiál Líná pěna Visco, PUR pěna
Nosnost 130 kg
Výška jádra 20 cm
Tvrdost (rozsah 1 až 5) 2-3
Doporučené uložení Pevný nebo polohovací lamelový rošt
Počet anatomických zón 7 zón
Způsob dodání Komprimované balení pro snadnější manipulaci a přepravu - tvar válce
Záruka 2 roky


Barevné provedení pěn u jednotlivých dodaných matrací se může lišit od ilustrační fotografie na našem webu. Zbarvení je pouze značení různých dodavatelů materiálů z důvodu snadnější identifikace ve skladech. Samotná barva matrace neurčuje její kvalitu, ale objemovou hmotnost užité pěny, která je vždy garantována. Materiály použité v našich matracích mají vždy vyšší objemovou hmotnost, než je standardem.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Pro anonymní měření návštěvnosti používáme cookies podle našich podmínek soukromí : https://www.vipmatrace.cz/podminky-ochrany-osobnich-udaju/