Potahy

Výběr potahu matrace a je stejně důležitý jako výběr samotné matrace. Před výběrem je nutné si ujasnit, jak a kdo bude vaši matraci používat. Pokud víte, že budete používat na matraci vlastní potah, volte základní potah CELINA, který je nesnímatelný. Pokud jste náchylní na alergie, volte antibakteriální potah, který je vhodný pro alergiky - mezi tyto potahy patří Kristallblau, Tencel, Greenfirst. Naše matrace mají také revoluční potah GREENFIRST, který zajišťuje trvalou ochranou proti roztočům.
 

Varianty potahů:

Celina

 

potah celina Základní verze tkané látky příjemné na dotek vyznačující se vysokou pevností. Potah není prošitý a nedá se z matrace sejmnou

 

snow

 

potah snow Kvalitní pletená látka příjemná na dotek je zárukou vysoké hygieny lůžka a zdravého odpočinku. SNÍMATELNÝ - PRATELNÝ NA 60°C - PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 100g.

 

Tencel

 

potah tencel Luxusní pletená látka, která absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Obsahuje přírodní produkt Lyocell - viskózové vlákno, které je získávané z celulózy, tzv. dřevní hmoty. Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků. Opatřeno úpravou Sanitized – ochrana proti plísním a bakteriím. SNÍMATELNÝ – PRATELNÝ NA 60°C – PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 200g.

 

Aloe vera

 
potah aloe vera Kvalitní pletená látka (speciální rostlina s léčivými účinky - po staletí označována jako „fontána mládí“) je zhotovená z elastického jemného materiálu a vlastnosti této látky zaručují dostatečnou hygienu. Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků. ? SNÍMATELNÝ - PRATELNÝ NA 60°C ? PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 200g

 

Greenfirst

 
potah greenfirst Luxusni pletená látka s bioaktivní úpravou na bázi přírodních rostlinných esencí (citron, levandule a eukalyptus) – 100% přírodní ochrana proti roztočům. Vhodné pro alergiky.SNÍMATELNÝ - PRATELNÝ NA 60°C - PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 200g.

 

Neon

 
potah neon Složení látky NEON - 36% viskózy, 64% PES, velmi jemný na omak, povrch s optikou viskózy. SNÍMATELNÝ - PRATELNÝ NA 30°C. PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 400g.

 

Dakota

 
potah dakota Složení - 31% viskózy, 69% PES. Potah jemný na omak s lesklým povrchem. SNÍMATELNÝ - PRATELNÝ NA 30°C. PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 400g.

 

Aspen

 
potah aspen Složení potahu na matrace - 31% viskózy, 69 % PES. Materiál jemný na omak s lesklým povrchem. SNÍMATELNÝ - PRATELNÝ NA 30°C. PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 400g.

 

Ecotec

 
potah ecotec Složení - recyklovaná bavlna 47%, PES 53 %. Povrch je z recyklovatelné bavlny. SNÍMATELNÝ - PRATELNÝ NA 30°C. PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 400g.

 

mantova

 
potah mantovaa Designová látka velmi příjemná na omak s podílem přírodní viskózy. Díky unikátnímu designu není vrchní část potahu prošívaná, ale vrstvená. Pod vrchní vrstvou potahu je vložena deska z Bio pěny Greenfirst® s účinností proti roztočům, pod ní pak měkké rouno, které dodá příjemný pocit měkkosti a vzdušnosti.

 

SAFR

 
potah safr Snímatelný praktický potah Safr je vhodný pro použití do pečovatelských ústavů a zdravotních center a nemocnic. Pratelný potah Safr je vyroben z polyesterového úpletu a opatřen povrchovou vrstvou z polyurethanu, který zvyšuje odolnost, životnost zaručuje naprostou nepropustnost tekutin. Potah je hypoalergenní, antibakteriální, lze jej čistit a ošetřovat běžnými desinfekčními prostředky. Potah safr je pratelný do 95°C

 

  

V případě dotazů nás kontaktujte na +420 777 599 058, nebo pomocí KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE