Proč si vybrat VIPmatrace

Víme, že výběr matrace není jednoduchá záležitost. Sami jsme si jednou prošli hledáním matrace na míru. Trvalo asi týden, než jsme dostali odpověď. Od té doby jsme jich pár vystřídali. Mezi dokonalým spánkem jsme se rozhodli, že šířit zdravý a kvalitní spánek, je to, co chceme dělat. 

Proč vybírat právě na VIPmatrace.cz? 

KOMPLETNÍ SORTIMENT

Pokud zařizujete novou ložnici, nebo pouze hledáte novou matraci. V obou případech u nás najdete vše, co potřebujete. Matrace můžete vybírat z mnoha variant a provedení. Postele z masivu jsou nadčasovým prvkem každé ložnice, který nevyjde z módy. Pro zdravý spánek jsou důležité také polštáře s anatomickým tvarováním. Pro všechny postele máme v nabídce také postelové rošty. 

DLOUHODOBÉ ZKUŠENOSTI

Nejsme žádný nováček. Již dlouhou dobu se věnujeme kompletnímu vybavení ložnic. Nabízíme také kompletní poradenství v této oblasti. Proto nás neváhejte kontaktovat, ochotně poradíme. 

Prvotřídní kvalita 

Spolupracujeme s firmou Purtex. Ta patří ke špičce na trhu od roku 1995. Všechny matrace jsou vyrobeny v Česku. Při výrobě se používají pouze špičkové materiály, ty jsou zpracovávány za pomoci nejmodernějších technologií.

Velký výběr rozměrů

V naší nabídce najdete standardně ty nejčastější poptávané rozměry. Matrace o rozměrech 190x80 cm, 190x90 cm, 200x80 cm a 200x90 cm pro jednotlivé lůžka. Pro větší postele jsou v nabídce velikosti 200x140 cm, 200x160 cm, 200x180 cm až 200x200 cm. Pokud si nevyberete z těchto rozměrů, máme pro vás řešení. 

Matrace na míru 

Zařizování ložnice není jednoduchá záležitost. Víme, že zákazníky často omezují rozměry. Nabízíme vám proto možnost výroby matrace na míru. Je jen na vás, pro jaký rozměr se rozhodnete. 

Doprava ZDARMA 

Při nákupu nad 2999 Kč máte dopravu po celé ČR zcela zdarma. 

Víme, co potřebujete 

Z našich zkušeností víme, co hledáte a potřebujete. Proto jsme si pro vás pravidelně připravujeme akční nabídky. Novou ložnici a zdravý spánek můžete mít na jedno kliknutí. 

Velkoobchodní spolupráce 

Zařizujete penzion či hotel? Jste výrobce postelí?  Chcete nakupovat matrace za velkoobchodní ceny? Kontaktujte nás a nakupujete matrace za velkoobchodní ceny. 

V případě dotazů nás kontaktujte na +420 736 783 686, nebo pomocí KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Pro anonymní měření návštěvnosti používáme cookies podle našich podmínek soukromí : https://www.vipmatrace.cz/podminky-ochrany-osobnich-udaju/