Obchodní podmínky

PROVOZOVATEL INTERNETOVÉHO PORTÁLU

VIPmatrace
Letiště 1156
765 02 Otrokovice
Česká republika
IČ: 06828892

Provozní doba: 
Po - Pa 9:00 - 16:00

Objednávky:
Zákazník musí během objednání uvést úplnou platnou adresu, další kontaktní údaje (email, telefon) a zvolit způsob dopravy. Potvrzením objednávky se zákazník zavazuje k odebrání zvoleného zboží a k uhrazení příslušné částky. U zboží objednaného na míru (atypických rozměrů) je požadována platba předem a není toto zboží možné následně vrátit dle Nového občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. Prodávající odmítá jakékoli dodatky či odchylky uvedené v přijetí nabídky, tj. zejména jakékoli dodatky či odchylky oproti nabídce zveřejněné prodávajícím v internetovém katalogu uvedené v objednávce odeslané kupujícím.

Způsob dopravy:
PPL po ČR:
Dodání následující pracovní den po odeslání, zaslání avíza SMS/email a sledování zásilek na internetu. (Bez omezení váhy.)

Při objednávce nad 2999,- Kč
dodání s platbou předem na účet ZDARMA
dodání na dobírku ZDARMA

Při objednávce do 2999,- Kč
dodání s platbou předem na účet 200,- Kč
dodání na dobírku - 250 Kč (200,- Kč doprava + 50,- Kč dobírkovné)

Doprava po České republice při objednávce nad 2999,- Kč ZDARMA

PPL na Slovensko:
Při objednávce nad 9999,- Kč
dodání na dobírku ZDARMA
 
Při objednávce do 9999,- Kč
Dodání na dobírku - 600,- Kč. Dobírkovné se počítá na Eura dle aktuálního kurzu ČSOB v den svozu.
 
Dodání následující 2 pracovní deny po odeslání, zaslání avíza SMS/email a sledování zásilek na internetu. (Bez omezení váhy.)
 

Způsob platby:
Platba převodem na účet - 0,- Kč
Platba dobírkou do výše objednávky 2999,- Kč - 50,- Kč
Platba dobírkou nad 2999,- Kč - ZDARMA

Dodací lhůty:
Dodací lhůty se řídí dle skladového systému. U každé položky je stanovena doba dodání. Pokud by se měla tato doba výrazně změnit, bude zákazník neprodleně informován.

Matrace:
V převážné většině případů je zboží odesláno během 10 pracovních dnů od objednávky. V případě objednání atypického zboží může dojít k prodloužení lhůty.

Rošty:
Rošty standardních rozměrů jsou odesílány během 3 týdnů od odeslání objednávky. U atypických rozměrů se dodací lhůty prodlužují cca o 2 týdny.

Bankovní spojení:
pro platbu v ČR: 
Číslo účtu:670100-2215221424/6210 mBank, vedený u společnosti mBank S.A.
Variabilní symbol: číslo objednávky
 

1. Všeobecná ustanovení
Zde uvedené obchodní podmínky vymezují vztahy mezi prodávajícím a kupujícím internetového obchodu www.vipmatrace.cz, které jsou pro obě strany závazné.

2. Objednání zboží
Podmínkou pro naplnění platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva vzniká potvrzením objednávky prodávajícím. Za závazné se považuje potvrzení telefonické, které je realizováno ze strany prodávajícího po předchozím odeslání elektronické objednávky. Pouhé potvrzení o přijetí objednávky do systému není považováno za závazné.Objednávka se považuje za neplatnou v případě, že kupující tuto autorizaci požadovaným způsobem provést odmítne. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit cenu. U zboží objednaného na míru (atypických rozměrů) je požadována platba předem a není toto zboží možné následně vrátit dle Občanského zákoníku č. 89/2012 Sb.

3. Potvrzení objednávky
Po odeslání objednávky Vás nejpozději do 24 hodin zkontaktujeme emailem nebo telefonicky za účelem potvrzení objednávky a upřesníme si s Vámi podmínky dodání zboží. Pokud se tak nestane, kontaktujte nás prosím na náš email obchod@vipmatrace.cz nebo ještě lépe na telefonní číslo 602 545 528.

4. Ceny
Ceny uvedené na webových stránkách www.vipmatrace.cz jsou platné v okamžiku objednání. Prodávající si vyhrazuje právo chyb v textu a v uvedených cenách, nebo při výrazných změnách dodavatelských podmínek výrobců. Kupující může zboží převzít zásadně až po jeho úplném uhrazení, pokud není toto dohodnuto jinak. Všechny uvedené ceny jsou uvedeny s DPH.

5. Dodání zboží
Termín pro dodání zboží je závislý na druhu zboží viz. článek dodací lhůty. Podmínkou dodání zboží je uhrazená zálohová faktura, kterou obdržíte emailem. Přesný den, kdy bude zboží doručeno na Vaši adresu Vám sdělíme telefonicky nebo prostřednictvím emailu. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři, není-li dohodnuto jinak. Nepřevezme-li kupující předmět plnění z důvodů ležících na jeho straně (např. zruší objednávku v případě, kdy je zboží již odeslané, není i přes dohodnutý termín přítomna kupujícím určená osoba nebo není schopen uhradit kupní cenu atd.), nese kupující náklady na dopravu nebo náklady spojené s opakovaným dodáním v plné výši.

6. Záruka
Záruku na prodávané zboží prodávající poskytuje dle obecně závazných právních předpisů po dobu uvedenou v záručním listě. Není-li v on-line katalogu na webových stránkách www.vipmatrace.cz uvedeno u daného produktu jinak, je záruční doba na všechny produkty 24 měsíců. Záruční doba začíná běžet ode dne vystavení faktury na dané zboží kupujícímu. Záruka se vztahuje na výrobní vady výrobků nebo jiné vady, které nebyly způsobeny neodborným nebo nešetrným zacházením, použitím výrobku v rozporu s jeho účelem nebo návodem k obsluze, mechanickým poškozením nebo opotřebením, živelnými pohromami. V případě reklamace zboží nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.

7. Vrácení zboží
Spotřebitel má podle Občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. právo odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Vrácení zboží lze provést za následujících podmínek: 

  • Kupující odešle dopis (nejlépe e-mailem) na adresu prodávajícího s textem: „ Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR č. (číslo objednávky) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu (popř. na účet číslo).“ Datum a podpis.
  • Zboží musí být v původním obalu, nesmí nést známky použití, musí být nepoškozené, kompletní a s originálním dokladem o koupi.
  • Peníze budou vráceny převodem na účet nebo složenkou, za předpokladu splnění všech výše uvedených podmínek.

8. Nevyzvednuté zásilky:
Pokud si objednatel nevyzvedne nebo nepřevezme zásilku (mimo případy pokud je zásilka poškozená) je dodavatel oprávněn vymáhat náklady na poštovné a balné a pokutu - 300,- Kč.

9. Ověřeno zákazníky:
Vzhledem k zapojení našeho obchodu do služby Heuréka "Ověřeno Zákazníky" Vám bude 10 dní po objednání zboží zaslán dotazník, kde můžete vyjádřit svůj názor na poskytnuté služby. Tento dotazník pomůže dalším kupujícím v rozhodování, zda u nás nakupovat a našemu obchodu se dále zlepšovat.

10. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího a právo na změnu ceny

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:
- zboží se již nevyrábí nebo nedodává
- výrazným způsobem se změnila cena dodavatele zboží V těchto případech bude kupující neprodleně kontaktován a bude s ním dohodnut další postup. Pokud kupující již zaplatil část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Pro anonymní měření návštěvnosti používáme cookies podle našich podmínek soukromí : https://www.vipmatrace.cz/podminky-ochrany-osobnich-udaju/